What's happening?

13 Minut – CDA 2021

13 Minut – CDA 2021

Oct. 29, 2021Unknown108 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film 13 Minut CDA


Dla mieszkańców małego miasteczka Heartland w stanie Minninnewah, każdy dzień wygląda tak samo. Dzisiejszy poranek, także nie wróży nic nadzwyczajnego. Jest wiosna, a występujące burze to stała część tej pory roku, dlatego nikt nie spodziewa się, co właśnie nadchodzi… Mieszkańcy będą mieli zaledwie 13 minut na dotarcie do schronienia, zanim największe w historii tornado spustoszy dotychczas spokojne miasto, pozostawiając mieszkańców na pastwę zbliżającego się żywiołu. W obliczu tragedii cztery skłócone rodziny będą musiały przezwyciężyć różnice i znaleźć w sobie siłę, by nawzajem uratować swoich bliskich i przetrwać te ciężkie chwile grozy.


Gdzie zobaczę 13 Minut


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „13 Minut” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2021 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi 13 Minutes.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę 13 Minut, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film 13 Minut zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “13 Minut”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. 13 Minut, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Tytuł oryginału 13 Minutes
Ocena na TMDb 10 1 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Momentum – CDA 2015
Solo una vez – CDA 2021
Kaznodzieja z karabinem – CDA 2011
Król – CDA 2019
W krainie karteli – CDA 2015
Ósma noc – CDA 2021
Trzęsienie ziemi – CDA 2018
Misja Greyhound – CDA 2020
Husk – CDA 2011
Have a Little Faith – CDA 2011
Q – CDA 2011
Och, życie – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published