What's happening?

6 Underground – CDA 2019

6 Underground – CDA 2019

Dec. 10, 2019USA128 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film 6 Underground CDA


Co jest najlepszego w byciu martwym? Nie to, że nie musisz się już liczyć ze swoją byłą ani szefem, ani martwić o swoje wcześniejsze zatargi z prawem. Najlepsze w byciu martwym jest to, że jesteś… wolny. Możesz walczyć ze złem i niesprawiedliwością i nic ani nikt cię nie spowolni i nie powstrzyma. W filmie „6 Underground” poznajemy zupełnie nowy typ bohatera kina akcji. Sześciu specjalistów z różnych stron świata, niezrównanych w swoim fachu, zostało wybranych nie tylko z racji swoich wybitnych umiejętności, ale także dlatego, że każdy i każda z nich chce pogrzebać swoją przeszłość, by zmienić przyszłość. Na czele grupy staje enigmatyczny lider (Ryan Reynolds), który zrobi absolutnie wszystko, by jego drużyna pozostała anonimowa, ale jej dokonania – wręcz przeciwnie.


Gdzie zobaczę 6 Underground


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „6 Underground” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2019 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi 6 Underground.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę 6 Underground, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film 6 Underground zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “6 Underground”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. 6 Underground, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

6 Underground – CDA 2019
6 Underground – CDA 2019
6 Underground – CDA 2019
6 Underground – CDA 2019
6 Underground – CDA 2019
6 Underground – CDA 2019
6 Underground – CDA 2019
Tytuł oryginału 6 Underground
Ocena na IMDb 6.1 155,373 głosów
Ocena na TMDb 6.3 3,391 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Faworyta – CDA 2018
Lady of the Manor – CDA 2021
Herkules – CDA 2014
Dragon Ball Super: Broly – CDA 2018
Eksperyment – CDA 2010
Najlepszy ojciec świata – CDA 2009
Szubienica – CDA 2015
The Current Occupant – CDA 2020
Annabelle wraca do domu – CDA 2019
Snowpiercer: Arka Przyszłości – CDA 2013
Oficer Blart w Las Vegas – CDA 2015
Asystent wampira – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published