What's happening?

Będziemy bohaterami – CDA 2020

Będziemy bohaterami – CDA 2020

Dec. 25, 2020USA97 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Będziemy bohaterami CDA


Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Jednak błyskotliwa młoda nastolatka Missy Moreno nie poprzestanie na niczym, by uratować swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno. Missy przekonuje pozostałe superdzieciaki do wymknięcia się spod opieki tajemniczej rządowej opiekunki, panny Granady, i ratowania swoich rodziców na własną rękę. Robiąc użytek ze swoich indywidualnych mocy — między innymi elastyczności, kontrolowania czasu czy przewidywania przyszłości — dzieci tworzą własny zespół superbohaterów.


Gdzie zobaczę Będziemy bohaterami


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Będziemy bohaterami” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi We Can Be Heroes.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Będziemy bohaterami, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Będziemy bohaterami zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Będziemy bohaterami”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Będziemy bohaterami, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Będziemy bohaterami – CDA 2020
Tytuł oryginału We Can Be Heroes
Ocena na IMDb 4.7 12,900 głosów
Ocena na TMDb 6.3 541 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Need for Speed – CDA 2014
Trinity Seven Movie 1: Eternity Library to Alchemic Girl – CDA 2017
Apokalipsa Zombie – CDA 2018
Człowiek o Żelaznych Pięściach – CDA 2012
Spider-Man Lives: A Miles Morales Story – CDA 2015
Bracia we krwi – CDA 2020
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – CDA 2017
Kopciuszek – CDA 2021
BORUTO -NARUTO THE MOVIE- – CDA 2015
Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig – CDA 2016
Terminator: Ocalenie – CDA 2009
Śnieżka – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published