What's happening?

Bóg nie umarł 2 – CDA 2016

Bóg nie umarł 2 – CDA 2016

Apr. 01, 2016USA120 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Bóg nie umarł 2 CDA


Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom? Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum, którą oskarżono o to, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, gdy podczas lekcji historii wspomniała o działalności Jezusa. Sądowy spór, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i potrzebie poszukiwaniu w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.


Gdzie zobaczę Bóg nie umarł 2


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Bóg nie umarł 2” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi God’s Not Dead 2.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Bóg nie umarł 2, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Bóg nie umarł 2 zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Bóg nie umarł 2”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Bóg nie umarł 2, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Bóg nie umarł 2 – CDA 2016
Tytuł oryginału God's Not Dead 2
Ocena na IMDb 4.4 12,135 głosów
Ocena na TMDb 6.1 308 głosów

Reżyser

Harold Cronk
Reżyser

Obsada

Jesse Metcalfe isTom Endler
Tom Endler
Robin Givens isPrincipal Kinney
Principal Kinney
Melissa Joan Hart isGrace Wesley
Grace Wesley
Brad Heller isSchool Attorney
School Attorney
Ernie Hudson isJudge Stennis
Judge Stennis
Hayley Orrantia isBrooke Thawley
Brooke Thawley
Pat Boone isWalter Wesley
Walter Wesley
Paul Kwo isMartin Yip
Martin Yip
Jon Lindstrom isSuperintendent Jim Powell
Superintendent Jim Powell
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Labirynt – CDA 2013
The Walk: Sięgając chmur – CDA 2015
Dwoje do poprawki – CDA 2012
Osobliwy dom Pani Peregrine – CDA 2016
Winni – CDA 2018
Whiplash – CDA 2014
Furia – CDA 2014
Greenberg – CDA 2010
3D肉蒲團之極樂寶鑑 – CDA 2011
Giganci ze stali – CDA 2011
Małe rzeczy – CDA 2021
Sentinelle – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published