What's happening?

Bóg nie umarł – CDA 2014

Bóg nie umarł – CDA 2014

Czy masz odwagę bronić wiary?Mar. 21, 2014USA112 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Bóg nie umarł CDA


Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: „Bóg umarł”, i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub… udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do końca semestru, by przekonać słynnego wykładowcę i resztę studentów, że Bóg jednak istnieje. Rozpoczyna się pasjonujący spór, który elektryzuje całą uczelnianą społeczność i sprawia, że odmienia się życie wielu osób…


Gdzie zobaczę Bóg nie umarł


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Bóg nie umarł” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi God’s Not Dead.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Bóg nie umarł, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Bóg nie umarł zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Bóg nie umarł”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Bóg nie umarł, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Bóg nie umarł – CDA 2014
Bóg nie umarł – CDA 2014
Tytuł oryginału God's Not Dead
Ocena na IMDb 4.7 41,933 głosów
Ocena na TMDb 6 702 głosów

Reżyser

Harold Cronk
Reżyser

Obsada

Kevin Sorbo isProfessor Radisson
Professor Radisson
Shane Harper isJosh Wheaton
Josh Wheaton
David A.R. White isReverend Dave
Reverend Dave
Willie Robertson isWillie Robertson
Willie Robertson
Korie Robertson isKorie Robertson
Korie Robertson
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Zielony Rycerz. Green Knight – CDA 2021
Rurōni Kenshin: Kyōto Taika-hen – CDA 2014
Prowincjuszka – CDA 2011
Grace Unplugged – CDA 2013
Focus – CDA 2015
Kałasznikow – CDA 2020
Braven – CDA 2018
Dżungla – CDA 2017
Titane – CDA 2021
Naznaczony: Rozdział 3 – CDA 2015
Duna – CDA 2018
Amazing Love – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published