What's happening?

Bóg nie umarł: Światło w ciemności – CDA 2018

Bóg nie umarł: Światło w ciemności – CDA 2018

Mar. 30, 2018USA105 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Bóg nie umarł: Światło w ciemności CDA


Wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni. Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości.


Gdzie zobaczę Bóg nie umarł: Światło w ciemności


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Bóg nie umarł: Światło w ciemności” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi God’s Not Dead: A Light in Darkness.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Bóg nie umarł: Światło w ciemności, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Bóg nie umarł: Światło w ciemności zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Bóg nie umarł: Światło w ciemności”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Bóg nie umarł: Światło w ciemności, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Bóg nie umarł: Światło w ciemności – CDA 2018
Bóg nie umarł: Światło w ciemności – CDA 2018
Tytuł oryginału God's Not Dead: A Light in Darkness
Ocena na IMDb 4.5 3,770 głosów
Ocena na TMDb 6.8 133 głosów

Reżyser

Obsada

David A.R. White isPastor Dave
Pastor Dave
Jennifer Taylor isMeg Harvey
Meg Harvey
Tatum O'Neal isBarbara Solomon
Barbara Solomon
Ted McGinley isThomas Ellsworth
Thomas Ellsworth
Shane Harper isJosh Wheaton
Josh Wheaton
Anne Leighton isAngela Ellsworth
Angela Ellsworth
Jude S. Walko isHomeless Father
Homeless Father
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Wkraczając w pustkę – CDA 2009
Ip Man 3 – CDA 2015
Ostatni pojedynek – CDA 2021
The Souvenir Part II – CDA 2021
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey – CDA 2018
Narco Sub – CDA 2021
Dobre zabijanie – CDA 2015
Stosunki międzymiastowe – CDA 2010
Szesnaście życzeń – CDA 2010
Kill Bill: The Whole Bloody Affair – CDA 2011
Milczenie – CDA 2016
Twist – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published