What's happening?

Cisza – CDA 2016

Cisza – CDA 2016

Mar. 12, 2016USA82 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Cisza CDA


Głuchoniema Maddie żyje w odosobnieniu, w świecie ciszy. Gdy jej spokój zostaje zakłócony przez atak zamaskowanego psychopaty, zadziwia swoją wolą przetrwania.


Gdzie zobaczę Cisza


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Cisza” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Hush.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Cisza, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Cisza zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Cisza”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Cisza, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Cisza – CDA 2016
Cisza – CDA 2016
Tytuł oryginału Hush
Ocena na IMDb 6.6 118,070 głosów
Ocena na TMDb 6.8 3,580 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Wizyta – CDA 2015
Escape Room – CDA 2017
Transporter: Nowa moc – CDA 2015
Iluzja 2 – CDA 2016
007: Spectre – CDA 2015
Take Shelter – CDA 2011
Straszne historie – CDA 2021
Tiffany + Chucky – CDA 2019
Daleko od nigdzie – CDA 2018
Annabelle wraca do domu – CDA 2019
Entrei em Pânico ao Saber o que Vocês Fizeram na Sexta-feira 13 do Verão Passado Parte 2 – A Hora da Volta da Vingança dos Jogos Mortais de Halloween – CDA 2011
Epicentrum – CDA 2014

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published