What's happening?

Daleko od nigdzie – CDA 2018

Daleko od nigdzie – CDA 2018

Nov. 24, 2018USA84 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Daleko od nigdzie CDA


Piątka przyjaciół i jedna nowa dziewczyna wyjeżdżają do letniego domku na prowincji gdzie bywali często w czasie swej młodości. Ale tym razem nic nie będzie takie samo. Gdy przyjdzie burza i drogi staną się nieprzejezdne zostanie tylko jeden dylemat : zabij albo zostań zabity.


Gdzie zobaczę Daleko od nigdzie


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Daleko od nigdzie” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi 30 Miles from Nowhere.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Daleko od nigdzie, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Daleko od nigdzie zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Daleko od nigdzie”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Daleko od nigdzie, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Daleko od nigdzie – CDA 2018
Tytuł oryginału 30 Miles from Nowhere
Ocena na IMDb 4.3 1,434 głosów
Ocena na TMDb 4.5 35 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Poznaj naszą rodzinkę – CDA 2010
30 dni mroku: Czas ciemności – CDA 2010
Istota – CDA 2009
Escape The Undertaker – CDA 2021
Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu – CDA 2009
Megamocny – CDA 2010
El mesero – CDA 2021
Król Staten Island – CDA 2020
A Gruta – CDA 2020
Babadook – CDA 2014
Igrając z ogniem – CDA 2019
Taśmy Watykanu – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published