What's happening?

Darlin' – CDA 2020

Darlin' – CDA 2020

Jul. 10, 2020USA101 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Darlin' CDA


Brudna i zdziczała nastolatka Darlin (Lauryn Canny) trafia do katolickiego szpitala, skąd szybko zostaje przeniesiona do domu opieki prowadzonego przez biskupa i siostry zakonne. Ma tam zostać oswojona i wychowana na „dobrą dziewczynę”. Darlin ma jednak mroczną tajemnicę. Wzbudzająca przerażenie i niezwykle agresywna kobieta, która ją wychowała nie zawaha się przed niczym, żeby odzyskać swoją podopieczną.


Gdzie zobaczę Darlin'


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Darlin'” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Darlin'.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Darlin', uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Darlin' zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Darlin’”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Darlin', który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Tytuł oryginału Darlin'
Ocena na IMDb 4.9 1,722 głosów
Ocena na TMDb 5.9 57 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Ghost of Goodnight Lane – CDA 2014
Enragés – CDA 2015
Zombiebobry – CDA 2014
Więzień Labiryntu – CDA 2014
Stoker – CDA 2013
Lokum – CDA 2020
Obecność 2 – CDA 2016
Hellraiser: Objawienie – CDA 2011
To – CDA 2017
Batman: Hush – CDA 2019
Wyspa tajemnic – CDA 2010
Flight 7500 – CDA 2014

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published