What's happening?

Dorwać Gringo – CDA 2012

Dorwać Gringo – CDA 2012

Mar. 15, 2012Mexico97 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Dorwać Gringo CDA


Niełatwo jest być kryminalistą. Niełatwo zachować zimną krew, gdy jedzie się z gazem dociśniętym do dechy, w samochodzie pełnym pieniędzy i z martwym kumplem na tylnym siedzeniu. Przekonuje się o tym Driver (Mel Gibson) próbując uciec policyjnej obławie. Gdy przebicie się przez graniczny mur wprost do Meksyku, nie rozwiązuje jego problemu, sprawa wydaje się przegrana. Mężczyzna zostaje osadzony w nietypowym więzieniu, w którym toczy się niemal normalne życie. Pełno tu straganów, matek z dziećmi, knajp i gangsterów rządzących całym tym interesem. Można tu prawie wszystko – poza jednym: wyjście na zewnątrz nie wchodzi w grę… w każdym razie za życia. Jednak, gdy Driver poznaje młodego chłopaka, który uczy go wszystkich sztuczek życia w więzieniu, pojawia się szansa na wydostanie się z paki. Driver ma plan: najpierw wyrównać stare rachunki, a potem zabrać ze sobą chłopaka, jego matkę… i górę pieniędzy, przez którą trafił za kraty. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Dorwać Gringo


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Dorwać Gringo” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2012 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Get the Gringo.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Dorwać Gringo, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Dorwać Gringo zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Dorwać Gringo”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Dorwać Gringo, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Dorwać Gringo – CDA 2012
Dorwać Gringo – CDA 2012
Tytuł oryginału Get the Gringo
Ocena na IMDb 7 105,958 głosów
Ocena na TMDb 6.5 1,214 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

W Imię Zasad – CDA 2014
Walka o przetrwanie – CDA 2014
Ewolucja Planety Małp – CDA 2014
Daybreakers – Świt – CDA 2009
Below Her Mouth – CDA 2017
Prawo zemsty – CDA 2009
Mroczne wody – CDA 2019
Dopóki piłka w grze – CDA 2012
Upgrade – CDA 2018
Player One – CDA 2018
Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – CDA 2017
Ochroniarz – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published