What's happening?

Draug – CDA 2018

Draug – CDA 2018

Oct. 10, 2018Sweden87 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Draug CDA


W XI wieku misjonarz znika w ogromnych lasach graniczących z północnymi częściami Szwecji. Wśród ratowników wybranych do odnalezienia go jest Nanna, młoda kobieta z pierwszą prawdziwą misją po powrocie do kraju, w którym się urodziła. Ale głęboko w tych lasach znajdą coś zupełnie innego. Coś ciemnego. Coś starożytnego. Coś złego.


Gdzie zobaczę Draug


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Draug” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Draug.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Draug, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Draug zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Draug”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Draug, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Draug – CDA 2018
Tytuł oryginału Draug
Ocena na IMDb 4.7 529 głosów
Ocena na TMDb 5.5 10 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Amulet – CDA 2020
Maligno – CDA 2016
Klątwa szamana – CDA 2020
Take Shelter – CDA 2011
Escape The Undertaker – CDA 2021
[REC] 3: Geneza – CDA 2012
Klątwa Chucky – CDA 2013
Dom strachów – CDA 2019
Rytuał – CDA 2011
Nienarodzony – CDA 2009
Dreamcatcher – CDA 2021
Jurajskie Igrzyska – CDA 2018

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published