What's happening?

Duch mojej dziewczyny – CDA 2018

Duch mojej dziewczyny – CDA 2018

Aug. 30, 2018Dominican RepublicTV-MA
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Duch mojej dziewczyny CDA


„Lupe del Mar” to arogancka meksykańska aktorka, która podróżuje do Dominikany, by spełnić jedno ze swoich największych marzeń – nakręcić film. Jednak w trakcie podróży ulega wypadkowi wypadkowi, który doprowadza ją do śpiączki. Ma 9 dni na powrót do życia, a jedynym, który może jej w tym pomóc, jest złodziej potrafiący porozumiewać się z duchami.


Gdzie zobaczę Duch mojej dziewczyny


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Duch mojej dziewczyny” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi El fantasma de mi novia.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Duch mojej dziewczyny, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Duch mojej dziewczyny zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Duch mojej dziewczyny”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Duch mojej dziewczyny, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Duch mojej dziewczyny – CDA 2018
Tytuł oryginału El fantasma de mi novia
Ocena na IMDb 6.1 201 głosów
Ocena na TMDb 7.7 17 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

LEGO Liga Sprawiedliwości: Legion Zagłady – CDA 2015
Piękna i rzeźnik – CDA 2020
Wielka Szóstka – CDA 2014
Cela 211 – CDA 2009
Happy Feet: Tupot małych stóp 2 – CDA 2011
Papierowe miasta – CDA 2015
Cud w celi nr 7 – CDA 2019
Bez Smyczy – CDA 2011
Deadpool 2 – CDA 2018
Na rauszu – CDA 2020
Nazywam się Khan – CDA 2010
13 Minut – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published