What's happening?

Elizjum – CDA 2013

Elizjum – CDA 2013

Czas, start! Elysium!Aug. 07, 2013USA109 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Elizjum CDA


Jest rok 2154. Ludzie podzieleni są na dwie klasy społeczne: bogaczy żyjących w Elizjum, luksusowej stacji kosmicznej i pozostałych, walczących o przetrwanie na przeludnionej, zrujnowanej Ziemi. Sekretarz obrony Delacourt (Jodie Foster) nie cofnie się przed niczym, by chronić beztroską egzystencję obywateli Elizjum – lecz także ludzi na Ziemi nic nie powstrzyma przed dostaniem się do Elizjum wszelkimi możliwymi sposobami. Max (Matt Damon) podejmuje śmiertelnie niebezpieczną misję, której celem jest zrównanie statusu tych dwóch światów. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Elizjum


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Elizjum” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Elysium.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Elizjum, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Elizjum zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Elizjum”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Elizjum, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Elizjum – CDA 2013
Elizjum – CDA 2013
Elizjum – CDA 2013
Elizjum – CDA 2013
Elizjum – CDA 2013
Elizjum – CDA 2013
Elizjum – CDA 2013
Elizjum – CDA 2013
Tytuł oryginału Elysium
Ocena na IMDb 6.6 432,406 głosów
Ocena na TMDb 6.5 7,132 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Hiacynt – CDA 2021
Pokój – CDA 2015
Daddy’s Perfect Little Girl – CDA 2021
Death Race 3: Piekło – CDA 2013
Bóg nie umarł – CDA 2014
Krwawa zemsta – CDA 2014
Straż Sąsiedzka – CDA 2012
らんま½ – CDA 2011
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – CDA 2017
O psie, który wrócił do domu – CDA 2019
Narco Sub – CDA 2021
Dzień dobry TV – CDA 2010

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published