What's happening?

Imprezowa dusza – CDA 2021

Imprezowa dusza – CDA 2021

Ma jeszcze jedną szansę, by naprawić życie, które zostawiła w kawałkach.Sep. 02, 2021USA109 Min.TV-PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Imprezowa dusza CDA


Pewna towarzyska i ekstrawertyczna dziewczyna zalicza naprawdę niezłą wpadkę — umiera w tygodniu swoich urodzin. Ku własnemu zdziwieniu otrzymuje jednak drugą szansę, aby naprawić popełnione błędy, odnowić kontakt z najbliższymi i — co najważniejsze — udowodnić, że zasługuje na miejsce w sali dla VIP-ów w niebie.


Gdzie zobaczę Imprezowa dusza


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Imprezowa dusza” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2021 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Afterlife of the Party.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Imprezowa dusza, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Imprezowa dusza zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Imprezowa dusza”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Imprezowa dusza, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Imprezowa dusza – CDA 2021
Imprezowa dusza – CDA 2021
Imprezowa dusza – CDA 2021
Imprezowa dusza – CDA 2021
Imprezowa dusza – CDA 2021
Imprezowa dusza – CDA 2021
Tytuł oryginału Afterlife of the Party
Ocena na IMDb 5.8 6,176 głosów
Ocena na TMDb 6.9 249 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Cud w celi nr 7 – CDA 2019
Psy – CDA 2017
Platforma – CDA 2019
Pewnego razu… w Hollywood – CDA 2019
Ostatni król – CDA 2016
Cuda z Nieba – CDA 2016
Osobliwy dom Pani Peregrine – CDA 2016
Atak Tytanów: Koniec świata – CDA 2015
Alfa – CDA 2018
Nowy Początek – CDA 2016
Dziennik cwaniaczka – CDA 2010
Daybreakers – Świt – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published