What's happening?

Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014

Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014

Jedyne wyjście prowadzi w dółAug. 14, 2014France93 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Jako w piekle tak i na ziemi CDA


Pod ulicami Paryża kilometrami ciągną się katakumby, wieczny dom dla niezliczonych dusz. Kiedy zespół badaczy zapuszcza się w ten niezbadany labirynt kości, miasto umarłych odkrywa przed nimi swój mroczny sekret. Horror „Jako w piekle, tak i na ziemi” to podróż przez szaleństwo i terror, wdarcie się głęboko w ludzką psyche. To odkrycie, że każdego z nas ścigają jego własne demony.


Gdzie zobaczę Jako w piekle tak i na ziemi


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Jako w piekle tak i na ziemi” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi As Above, So Below.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Jako w piekle tak i na ziemi, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Jako w piekle tak i na ziemi zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Jako w piekle tak i na ziemi”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Jako w piekle tak i na ziemi, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Tytuł oryginału As Above, So Below
Ocena na IMDb 6.2 86,229 głosów
Ocena na TMDb 6.7 2,481 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

American Badger – CDA 2021
Old Henry – CDA 2021
W strefie wojny – CDA 2021
Wilkołaki są wśród nas – CDA 2021
Stay Out of the Attic – CDA 2021
Eksperyment 'Filadelfia' – CDA 2012
Containment – CDA 2015
Dobry doktor – CDA 2011
Surogaci – CDA 2009
Intruz – CDA 2013
Rampage – CDA 2009
Piła: Dziedzictwo – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published