What's happening?

Jeden gniewny człowiek – CDA 2021

Jeden gniewny człowiek – CDA 2021

Jednoosobowa armia.Apr. 22, 2021United Kingdom118 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Jeden gniewny człowiek CDA


Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.


Gdzie zobaczę Jeden gniewny człowiek


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Jeden gniewny człowiek” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2021 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Wrath of Man.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Jeden gniewny człowiek, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Jeden gniewny człowiek zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Jeden gniewny człowiek”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Jeden gniewny człowiek, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Jeden gniewny człowiek – CDA 2021
Tytuł oryginału Wrath of Man
Ocena na IMDb 7.1 119,613 głosów
Ocena na TMDb 7.8 2,523 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Na noże – CDA 2019
Free Guy – CDA 2021
Aniołki Charliego – CDA 2019
Straceńcy – CDA 2021
Catch the Bullet – CDA 2021
Jak wytresować smoka 2 – CDA 2014
The Mad Hatter – CDA 2021
Cherry: Niewinność utracona – CDA 2021
Playhouse – CDA 2020
Kiler Wymiatacz – CDA 2009
Sherlock Holmes: Gra cieni – CDA 2011
Kong: Wyspa Czaszki – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published