What's happening?

Kickboxer: Odwet – CDA 2018

Kickboxer: Odwet – CDA 2018

Jan. 26, 2018USA110 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Kickboxer: Odwet CDA


Po pomszczeniu śmierci swojego brata, Kurt Sloan (Alain Moussi) obiecał sobie nigdy więcej nie wrócić do Tajlandii. Rok później, podczas przygotowań do finałowej walki w turnieju MMA mężczyzna zostaje podstępem schwytany oraz wywieziony do Bangkoku. Kurt trafia do więzienia i dowiaduje się, że bezwzględny wojownik Mongkut (Hafþór Júlíus Björnsson) zamierza z nim walczyć. W zamian za pojedynek, mężczyzna dostanie dwa miliony dolarów i zostanie wypuszczony na wolność. Kurt odmawia, gdyż uważa, że wysoka nagroda jest jedynie sposobem, aby przekonać go do wzięcia udziału w niebezpiecznej rozgrywce. Z czasem, Sloan dochodzi do wniosku, że nie ma innego wyboru. Decyduje się przejść rygorystyczne szkolenie u swojego mistrza sztuk walki. Pragnąc odzyskać wolność, Kurt będzie musiał wykazać się olbrzymią siłą.


Gdzie zobaczę Kickboxer: Odwet


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Kickboxer: Odwet” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Kickboxer: Retaliation.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Kickboxer: Odwet, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Kickboxer: Odwet zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Kickboxer: Odwet”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Kickboxer: Odwet, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Kickboxer: Odwet – CDA 2018
Kickboxer: Odwet – CDA 2018
Kickboxer: Odwet – CDA 2018
Tytuł oryginału Kickboxer: Retaliation
Ocena na IMDb 5 5,152 głosów
Ocena na TMDb 5.4 207 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

To już jest Koniec – CDA 2013
All My Life – CDA 2020
Prawdziwe męstwo – CDA 2010
Piksele – CDA 2015
Palmer – CDA 2021
Biegnij i zwyciężaj – CDA 2019
Dwoje do poprawki – CDA 2012
Młodzi Tytani: Akcja! Film – CDA 2018
Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci – CDA 2020
Niemożliwe – CDA 2012
Melancholia – CDA 2011
Niepamięć – CDA 2013

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published