What's happening?

Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014

Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014

Maniery czynią człowieka.Dec. 13, 2014United Kingdom129 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Kingsman: Tajne Służby CDA


Kiedy ojciec pięcioletniego Gary’ego „Eggsy’ego” Price’a ginie w trakcie służby, jego rodzina dostaje nietypowy medal oraz numer telefonu, pod który może zadzwonić raz, gdy będzie czegoś potrzebować. Siedemnaście lat później Eggsy (Taron Egerton) żyje na garnuszki matki. Rzucił szkołę, został aresztowany i dzwoni pod tajemniczy numer, by uniknąć więzienia. Na ratunek przychodzi Harry Hart (Colin Firth) – szpieg, który zawdzięcza ojcu Eggsy’ego życie. Harry proponuje Eggsy’emu wstąpienie do organizacji Kingsman, skupiającej tajnych agentów. Chłopak musi przejść serię szkoleń, które przygotują go do pracy, a jednocześnie poradzić sobie z dostosowaniem się do bycia w grupie wykształconych, dobrze obytych agentów. [opis dystrybutora Blu-ray]


Gdzie zobaczę Kingsman: Tajne Służby


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Kingsman: Tajne Służby” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Kingsman: The Secret Service.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Kingsman: Tajne Służby, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Kingsman: Tajne Służby zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Kingsman: Tajne Służby”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Kingsman: Tajne Służby, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Kingsman: Tajne Służby – CDA 2014
Tytuł oryginału Kingsman: The Secret Service
Ocena na IMDb 7.7 619,627 głosów
Ocena na TMDb 7.6 13,573 głosów

Reżyser

Obsada

Taron Egerton isGary 'Eggsy' Unwin
Gary 'Eggsy' Unwin
Colin Firth isHarry Hart / Galahad
Harry Hart / Galahad
Mark Hamill isProfessor Arnold
Professor Arnold
Samantha Womack isMichelle Unwin
Michelle Unwin
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Twój Simon – CDA 2018
Dorwać Gringo – CDA 2012
Dziennik cwaniaczka 3 – CDA 2012
Free Guy – CDA 2021
Dziennik cwaniaczka – CDA 2010
Spirala: Nowy rozdział serii Piła – CDA 2021
Czarownica – CDA 2014
Listy do Julii – CDA 2010
Iluzja 2 – CDA 2016
Scooby-Doo Abrakadabra Doo – CDA 2010
Jackass 3D – CDA 2010
Headshot – CDA 2016

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published