What's happening?

Klątwa Chucky – CDA 2013

Klątwa Chucky – CDA 2013

Strach ma nowy dom.Oct. 04, 2013USA97 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Klątwa Chucky CDA


Niepełnosprawna Nica (Fiona Dourif) mieszka w ogromnym, pustym domu razem ze swoją matką. Pewnego dnia dziewczyna odbiera dziwną przesyłkę. W paczce znajduje się Chucky, rudowłosa lalka, hit wśród zabawek w latach osiemdziesiątych. Następnego dnia matka Nicy zostaje znaleziona martwa. Według wstępnej opinii popełniła samobójstwo. Po tych wydarzeniach, do pogrążonej w żałobie dziewczyny przyjeżdża jej siostra Barb (Danielle Bisutti) z rodziną. W nocy, zaczyna się walka o życie z nieznanym niebezpieczeństwem.


Gdzie zobaczę Klątwa Chucky


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Klątwa Chucky” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Curse of Chucky.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Klątwa Chucky, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Klątwa Chucky zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Klątwa Chucky”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Klątwa Chucky, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Klątwa Chucky – CDA 2013
Klątwa Chucky – CDA 2013
Klątwa Chucky – CDA 2013
Klątwa Chucky – CDA 2013
Klątwa Chucky – CDA 2013
Tytuł oryginału Curse of Chucky
Ocena na IMDb 5.6 37,069 głosów
Ocena na TMDb 5.8 1,114 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Poniżej zera – CDA 2021
Wrota do piekieł – CDA 2009
Skaza – CDA 2009
妖女伝説セイレーンXXX~魔性の悦楽~ – CDA 2010
青の祓魔師 劇場版 – CDA 2012
Toksyczny świat – CDA 2020
Dragonball: Ewolucja – CDA 2009
Resident Evil: Vendetta – CDA 2017
Ognisty Podmuch – CDA 2010
Efekt Motyla 3 – CDA 2009
Kontrabanda – CDA 2012
劇場版 NARUTO -ナルト- ブラッド・プリズン – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published