What's happening?

Klucz do Wieczności – CDA 2015

Klucz do Wieczności – CDA 2015

Jesteś gotowy na nowe życie?Jul. 10, 2015USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Klucz do Wieczności CDA


Miliarder Damian Hale (Ben Kingsley) sprawuje całkowitą kontrolę nad własnym losem i zbudowaną od zera potężną nowojorską firmą. Gdy dowiaduje się, że ma raka, zdesperowany mężczyzna przystaje na propozycję niejakiego Albrighta (Matthew Goode), który oferuje mu przeniesienie jego świadomości i umysłu do ciała młodszego o kilka dekad mężczyzny (Ryan Reynolds). Jeśli operacja okaże się sukcesem, Damian zyska nowe życie. Tak też się dzieje. Jego dawna tożsamość zostaje pochowana wraz z byłym ciałem, a zachwycony nowymi możliwościami Damian zaczyna korzystać z uroków życia. Jednak coraz częściej jego myśli zaczynają nawiedzać niepokojące obrazy. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Klucz do Wieczności


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Klucz do Wieczności” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Self/less.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Klucz do Wieczności, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Klucz do Wieczności zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Klucz do Wieczności”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Klucz do Wieczności, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Klucz do Wieczności – CDA 2015
Klucz do Wieczności – CDA 2015
Klucz do Wieczności – CDA 2015
Klucz do Wieczności – CDA 2015
Klucz do Wieczności – CDA 2015
Klucz do Wieczności – CDA 2015
Tytuł oryginału Self/less
Ocena na IMDb 6.5 95,278 głosów
Ocena na TMDb 6.4 2,436 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Perwersyjna siostra – CDA 2013
Kontrabanda – CDA 2012
Węzeł śmierci – CDA 2018
Pandemia – CDA 2016
Searching – CDA 2018
Upiory wojny – CDA 2020
Leatherface – CDA 2017
Mściciel z Wall Street – CDA 2013
Noc oczyszczenia: Czas wyboru – CDA 2016
Justice Society: World War II – CDA 2021
Terapia do Medo – CDA 2021
Po wypadku – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published