What's happening?

Koneser – CDA 2013

Koneser – CDA 2013

Kobieta jest jak dzieło sztuki.Jan. 01, 2013Italy124 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Koneser CDA


Virgil Oldman jest właścicielem domu aukcyjnego i wybitnym znawcą sztuki. Nie związał się z żadną kobietą, gdyż całą energię zawsze poświęcał swojej pasji, dziełom sztuki. Niewiele osób ma dostęp do jego hermetycznego świata, czasem tylko pozwala na to dzielącemu jego pasję Billemu Whistlerowi oraz młodemu konserwatorowi starych mechanizmów, Robertowi. Pewnego dnia odbiera telefon od tajemniczej kobiety, Claire Ibbetson. Twierdzi ona, że otrzymała w spadku po zmarłych rodzicach bogatą kolekcję dzieł sztuki i chciałaby, aby Virgil spróbował ocenić jej wartość. Ten przybywa do starej rezydencji, wypełnionej wiekowymi obrazami, rzeźbami, meblami. Nie spotyka jednak właścicielki antyków, która kontaktuje się z nim tylko telefonicznie


Gdzie zobaczę Koneser


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Koneser” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi La migliore offerta.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Koneser, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Koneser zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Koneser”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Koneser, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Koneser – CDA 2013
Koneser – CDA 2013
Koneser – CDA 2013
Tytuł oryginału La migliore offerta
Ocena na IMDb 7.8 113,796 głosów
Ocena na TMDb 7.9 2,287 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Bóg nie umarł 2 – CDA 2016
Batman: Year One – CDA 2011
Drzewo życia – CDA 2011
Goal! III : Taking On The World – CDA 2009
Tylko dla odważnych – CDA 2017
Mainstream – CDA 2021
Stillwater – CDA 2021
Na noże – CDA 2019
Zamieć – CDA 2009
Krwawa zemsta – CDA 2014
Bad Boys for Life – CDA 2020
Stalked by My Neighbor – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published