What's happening?

Las samobójców – CDA 2013

Las samobójców – CDA 2013

Nikt nie przeżyje w lesie samobójstw.Oct. 19, 2013Canada89 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Las samobójców CDA


Studentka Maiko (Kaitlyn Leeb) pragnie odnaleźć ciało swojej matki, która odebrała sobie życie w owianym złą sławą „lesie samobójców”. Dziewczyna wraz z przyjaciółmi nagrywa film dokumentalny dotyczący poszukiwań, jako szkolny projekt. Podczas trasy młodzi natykają się na samotnego turystę, Jina (Hiro Kanagawa) ostrzegającego ich, aby zawrócili. Jednak zaciekawieni studenci wyruszają do lasu…


Gdzie zobaczę Las samobójców


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Las samobójców” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Grave Halloween.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Las samobójców, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Las samobójców zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Las samobójców”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Las samobójców, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Las samobójców – CDA 2013
Las samobójców – CDA 2013
Tytuł oryginału Grave Halloween
Ocena na IMDb 4.2 1,317 głosów
Ocena na TMDb 4.6 48 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Victor Frankenstein – CDA 2015
Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora – CDA 2015
Stan Helsing – CDA 2009
Władcy Umysłów – CDA 2011
Hellboy – CDA 2019
Suspiria – CDA 2018
The Howling: Reborn – CDA 2011
The Unfamiliar – CDA 2020
Mobile Suit Gundam: Hathaway’s Flash – CDA 2021
S. Darko – CDA 2009
Predator – CDA 2018
Psychol – CDA 2020

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published