What's happening?

Mandy – CDA 2018

Mandy – CDA 2018

Sep. 13, 2018USA122 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Mandy CDA


Red i Mandy to kochające się i wiodące spokojne życie małżeństwo. Do czasu. Ich idylle niszczy pojawienie się morderczego kultu, który wraz ze swoim przywódcą na cel obrał sobie Mandy. Sekta chce posiąść zarówno jej duszę, jak i ciało. Ta napaść wyzwala w małżonkach chęć zemsty, która przeradza się w chorą, krwawą i surrealistyczną, a wszystkiemu najbardziej winny jest umysł.


Gdzie zobaczę Mandy


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Mandy” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Mandy.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Mandy, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Mandy zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Mandy”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Mandy, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Mandy – CDA 2018
Tytuł oryginału Mandy
Ocena na IMDb 6.6 71,357 głosów
Ocena na TMDb 6.2 1,335 głosów

Reżyser

Obsada

Nicolas Cage isRed Miller
Red Miller
Linus Roache isJeremiah Sand
Jeremiah Sand
Ned Dennehy isBrother Swan
Brother Swan
Olwen Fouéré isMother Marlene
Mother Marlene
Richard Brake isThe Chemist
The Chemist
Bill Duke isCaruthers
Caruthers
Line Pillet isSister Lucy
Sister Lucy
Clément Baronnet isBrother Klopek
Brother Klopek
Alexis Julemont isBrother Hanker
Brother Hanker
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Czyj to dom? – CDA 2020
Honor wojownika – CDA 2010
Gdzie mieszkają dzikie stwory – CDA 2009
Black as Night – CDA 2021
Pilgrimage – CDA 2017
Entrei em Pânico ao Saber o que Vocês Fizeram na Sexta-feira 13 do Verão Passado Parte 2 – A Hora da Volta da Vingança dos Jogos Mortais de Halloween – CDA 2011
The Unfamiliar – CDA 2020
Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł – CDA 2012
Nocna randka – CDA 2010
W cywilu 5: Pole bitwy – CDA 2017
Baywatch. Słoneczny patrol – CDA 2017
Niesamowity Spider-Man – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published