What's happening?

Maria Magdalena – CDA 2018

Maria Magdalena – CDA 2018

Mar. 15, 2018USA120 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Maria Magdalena CDA


„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara® Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara® Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.


Gdzie zobaczę Maria Magdalena


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Maria Magdalena” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Mary Magdalene.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Maria Magdalena, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Maria Magdalena zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Maria Magdalena”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Maria Magdalena, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Maria Magdalena – CDA 2018
Tytuł oryginału Mary Magdalene
Ocena na IMDb 5.9 9,624 głosów
Ocena na TMDb 6.3 410 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Sand Castle – CDA 2017
Zabójcza przesyłka – CDA 2019
Whiplash – CDA 2014
All My Life – CDA 2020
Maquia: Obiecaj mi kwiat na pożegnanie! – CDA 2018
Wielki Mike – CDA 2009
Pogrzebany – CDA 2010
Zakochani w Rzymie – CDA 2012
Osobliwy dom Pani Peregrine – CDA 2016
Matka – CDA 2009
1987 – CDA 2017
Hotel Desire – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published