What's happening?

Mięso – CDA 2016

Mięso – CDA 2016

Nov. 11, 2016BE99 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Mięso CDA


Wszyscy w rodzinie Justine są lekarzami weterynarii i zdeklarowanymi wegetarianami. Justine w wieku 16 lat jest znakomitą, obiecującą uczennicą. Kiedy zaczyna studia, trafia w sam środek dekadenckiego, bezlitosnego i kuszącego niebezpieczeństwem świata. W pierwszym tygodniu otrzęsin, próbując dostosować się do środowiska, w które trafiła, łamie rodzinną tradycję i po raz pierwszy próbuje surowego mięsa. Wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z nieoczekiwanymi konsekwencjami swego postępowania, co więcej, zacznie odkrywać swoje prawdziwe – demoniczne „ja”.


Gdzie zobaczę Mięso


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Mięso” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Grave.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Mięso, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Mięso zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Mięso”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Mięso, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Mięso – CDA 2016
Tytuł oryginału Grave
Ocena na IMDb 7 67,659 głosów
Ocena na TMDb 7.1 2,419 głosów

Reżyser

Obsada

Laurent Lucas isThe Father
The Father
Joana Preiss isThe Mother
The Mother
Bouli Lanners isLe routier
Le routier
Marion Vernoux isL'Infirmière
L'Infirmière
Thomas Mustin isChef du BDE
Chef du BDE
Marouan Iddoub isBizut réfectoire
Bizut réfectoire
Jean-Louis Sbille isProfesseur évaluations
Professeur évaluations
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Joker – CDA 2019
Horsemen – Jeźdźcy Apokalipsy – CDA 2009
Tożsamość – CDA 2011
Ugotowany – CDA 2015
Scooby Doo! Wyprawa po mapę skarbów – CDA 2013
Scooby Doo: Epoka Pantozaura – CDA 2011
Prawdziwe męstwo – CDA 2010
Dune Drifter – CDA 2020
Evangelion: 2.22 (Nie) możesz iść naprzód. – CDA 2009
Śmieszni ludzie – CDA 2009
Dobre zabijanie – CDA 2015
Dobry doktor – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published