What's happening?

Modlitwa przed świtem – CDA 2018

Modlitwa przed świtem – CDA 2018

May. 24, 2018Cambodia116 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Modlitwa przed świtem CDA


Moore to były brytyjski bokser, którego za młodu koleje losu zawiodły do Tajlandii, gdzie brał udział w amatorskich walkach, popadając jednocześnie w coraz większe uzależnienie od narkotyków. W efekcie, osadzony w lokalnym więzieniu, miał do wyboru poddanie się i czekanie na śmierć albo walkę o szacunek współwięźniów, a w dalszej kolejności o wolność. Trudności w komunikacji, związane z brakiem znajomości języka, stopniowo pokonywał na ringu podczas treningów boksu tajskiego. Początkowo wyśmiewany i wytykany palcami, swoją zawziętością oraz sumiennością zapracował na to, by zostać zaakceptowany – będąc na początku swojej długiej, pełnej wybojów drogi do odkupienia.


Gdzie zobaczę Modlitwa przed świtem


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Modlitwa przed świtem” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi A Prayer Before Dawn.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Modlitwa przed świtem, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Modlitwa przed świtem zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Modlitwa przed świtem”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Modlitwa przed świtem, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Modlitwa przed świtem – CDA 2018
Modlitwa przed świtem – CDA 2018
Modlitwa przed świtem – CDA 2018
Modlitwa przed świtem – CDA 2018
Tytuł oryginału A Prayer Before Dawn
Ocena na IMDb 6.9 22,272 głosów
Ocena na TMDb 6.8 401 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Bez skrupułów Toma Clancy’ego – CDA 2021
Immortals. Bogowie i herosi – CDA 2011
Złe dni – CDA 2021
Weathering with You – CDA 2019
Virgin 2: Bukan Film Porno – CDA 2009
Tożsamość – CDA 2011
Liga Sprawiedliwości: Mrok – CDA 2017
Super – CDA 2010
Blitz – CDA 2011
Mortal Kombat: Rebirth – CDA 2010
Psi Patrol: Kosmopieski – CDA 2019
Marvel Spider-Man: Wkręcony w Venoma – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published