What's happening?

Na uwięzi – CDA 2014

Na uwięzi – CDA 2014

Po brutalnym morderstwie rodziny, Sawa zostaje przygarnięta przez kolegę ojca, który szkoli ją na zawodową zabójczynię.Jun. 13, 2014Mexico90 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Na uwięzi CDA


Młoda dziewczyna, Sawa (India Eisley), żyje w mieście, w którym rządzą korupcja, bezprawie i przemoc. Kiedy w wyniku brutalnego mordu giną jej rodzice, Sawa rozpoczyna bezwzględny pościg za ich mordercą. Z pomocą byłego partnera ojca, policjanta Karla Akera (Samuel L. Jackson) i tajemniczego przyjaciela z przeszłości Sawa staje się bezlitosną zabójczynią, która nie cofnie się przed niczym, aby sprawiedliwości stało się zadość.Po brutalnym morderstwie rodziny, Sawa zostaje przygarnięta przez kolegę ojca, który szkoli ją na zawodową zabójczynię.


Gdzie zobaczę Na uwięzi


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Na uwięzi” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Kite.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Na uwięzi, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Na uwięzi zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Na uwięzi”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Na uwięzi, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Na uwięzi – CDA 2014
Tytuł oryginału Kite
Ocena na IMDb 4.4 6,031 głosów
Ocena na TMDb 4.3 176 głosów

Reżyser

Ralph Ziman
Reżyser

Obsada

Samuel L. Jackson isLieutenant Karl Aker
Lieutenant Karl Aker
Carl Beukes isVic Thornhill
Vic Thornhill
Jaco Muller isMikhal Kratsov
Mikhal Kratsov
Terence Bridgett isStaggie / Sascha Steyns
Staggie / Sascha Steyns
Zane Meas isThe Emir
The Emir
Deon Lotz isDetective Prinsloo
Detective Prinsloo
DeVille Vannik isNumbers Punk
Numbers Punk
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Órbita 9 – CDA 2017
Eskadra: 'Czerwone Ogony' – CDA 2012
Predator – CDA 2018
Hunter x Hunter: The Last Mission – CDA 2013
Wstyd – CDA 2011
Giganci ze stali – CDA 2011
The Lovers – CDA 2015
Zapowiedź – CDA 2009
Niebezpieczna metoda – CDA 2011
Czy naprawdę wierzysz? – CDA 2015
Until Forever – CDA 2016
Do Utraty Sił – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published