What's happening?

Niepamięć – CDA 2013

Niepamięć – CDA 2013

Świat to tajemnica. Warta walki.Apr. 10, 2013USA126 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Niepamięć CDA


Jest rok 2077: Jack Harper (Tom Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja jako część operacji mającej na celu zabezpieczenie niezbędnych surowców po dekadach wojen z obcymi dobiega końca. Za dwa tygodnie Harper dołączy do grupy ocalałych przebywających w kolonii, na księżycu Saturna – Tytanie, z dala od zniszczonego wojną świata, który kiedyś nazywał domem. Życie patrolującego niebo z wysokości tysięcy metrów Jacka ulega drastycznej zmianie, kiedy ratuje z rozbitego statku kosmicznego piękną nieznajomą. Pojawienie się kobiety daje początek łańcuchowi wydarzeń, które zmuszają Jacka do podania w wątpliwość wszystkiego, co do tej pory wiedział. Odkrywając szokującą prawdę, która łączy go z Ziemią z przeszłości, Jack zostaje zmuszony do licznych aktów odwagi. Los ludzkości spoczywa teraz w rękach człowieka, który wierzył, że nasz świat wkrótce zostanie stracony na zawsze. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Niepamięć


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Niepamięć” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Oblivion.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Niepamięć, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Niepamięć zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Niepamięć”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Niepamięć, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Niepamięć – CDA 2013
Tytuł oryginału Oblivion
Ocena na IMDb 7 503,155 głosów
Ocena na TMDb 6.6 8,877 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Kwarantanna 2: Terminal – CDA 2011
Wstrząsy 6: Zimny dzień w piekle – CDA 2018
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu – CDA 2010
SuperFly – CDA 2018
Snajper – CDA 2014
Monster Family 2 – CDA 2021
Piekło Dantego: Epicka Animacja – CDA 2010
Marvel jedno ujęcie: Ciekawa rzecz spotkała nas przy młocie Thora – CDA 2011
Bez snu – CDA 2017
Battlestar Galactica. Plan – CDA 2009
Incydent – CDA 2009
All-Star Superman – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published