What's happening?

Niezapomniany – CDA 2017

Niezapomniany – CDA 2017

Mar. 06, 2017USA100 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Niezapomniany CDA


Małżeństwo Tessy (Katherine Heigl) i Davida (Geoff Stults) nie wytrzymało próby czasu. Kobieta nie może z tym pogodzić. Jej były mąż w szybkim czasie znajduje nową miłość życia – Julię Banks (Rosario Dawson) – z którą planuje się ożenić. Tessa jest zdruzgotana. Kierowana zazdrością i żalem postanawia zniszczyć życie nowej wybrance serca Davida. Porażający dramat z elementami thrillera pokazujący, co zazdrość i pragnienie zemsty potrafią zrobić z człowiekiem.


Gdzie zobaczę Niezapomniany


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Niezapomniany” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Unforgettable.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Niezapomniany, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Niezapomniany zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Niezapomniany”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Niezapomniany, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Niezapomniany – CDA 2017
Tytuł oryginału Unforgettable
Ocena na IMDb 5.1 14,995 głosów
Ocena na TMDb 5.8 521 głosów

Reżyser

Obsada

Rosario Dawson isJulia Banks
Julia Banks
Katherine Heigl isTessa Connover
Tessa Connover
Geoff Stults isDavid Connover
David Connover
Isabella Kai isLily Connover
Lily Connover
Cheryl Ladd isHelen Manning
Helen Manning
Simon Kassianides isMichael Vargas
Michael Vargas
Robert Wisdom isDetective Pope
Detective Pope
Aline Elasmar isDetective Stevens
Detective Stevens
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Niebezpieczna rozgrywka – CDA 2009
Dobrzy ludzie – CDA 2014
Hashima – CDA 2017
Ukryte piękno – CDA 2016
Zakonnica – CDA 2018
Łowca i Królowa Lodu – CDA 2016
Kula w Łeb – CDA 2013
Więzy Krwi – CDA 2013
Bez hamulców – CDA 2012
X-Men Geneza: Wolverine – CDA 2009
Ogród słów – CDA 2013
Fucking Different XXX – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published