What's happening?

Obłąkani – CDA 2014

Obłąkani – CDA 2014

Oct. 23, 2014USA112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Obłąkani CDA


Rok 1899. Młody lekarz Edward Newgate (Jim Sturgess) przybywa na staż do zakładu dla obłąkanych Stonehearst Asylum. Placówką kieruje uroczy doktor Lamb (Ben Kingsley), który w miejsce opartych na ubezwłasnowolnieniu i terrorze metod leczenia stosowanych przez swego poprzednika (Michael Caine) wprowadził nowoczesną, bezstresową terapię. W zakładzie Edward poznaje cierpiącą na nadpobudliwość, niezwykle fascynującą Elizę Graves (Kate Beckinsale). Studiując jej przypadek odkrywa, że Lamb i jego współpracownicy skrywają mroczną tajemnicę, związaną z przeszłością ośrodka. [opis dystrybutora Blu-ray]


Gdzie zobaczę Obłąkani


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Obłąkani” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Stonehearst Asylum.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Obłąkani, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Obłąkani zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Obłąkani”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Obłąkani, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Obłąkani – CDA 2014
Obłąkani – CDA 2014
Obłąkani – CDA 2014
Obłąkani – CDA 2014
Obłąkani – CDA 2014
Obłąkani – CDA 2014
Tytuł oryginału Stonehearst Asylum
Ocena na IMDb 6.8 54,529 głosów
Ocena na TMDb 6.8 1,078 głosów

Reżyser

Obsada

Kate Beckinsale isEliza Graves
Eliza Graves
Jim Sturgess isEdward Newgate
Edward Newgate
David Thewlis isMickey Finn
Mickey Finn
Brendan Gleeson isThe Alienist
The Alienist
Ben Kingsley isSilas Lamb
Silas Lamb
Michael Caine isDr. Benjamin Salt
Dr. Benjamin Salt
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Projekt Lazarus – CDA 2015
Boss – CDA 2016
Rise of the Zombies – CDA 2012
6 Underground – CDA 2019
Klątwa 3: – CDA 2009
Shark Night 3D – CDA 2011
Krwawa zemsta – CDA 2011
Chciwość – CDA 2011
Drapacz chmur – CDA 2018
Drive – CDA 2011
1917 – CDA 2019
Słowik – CDA 2018

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published