What's happening?

Oni żyją w nas – CDA 2020

Oni żyją w nas – CDA 2020

Oct. 06, 2020USA103 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Oni żyją w nas CDA


Szukając inspiracji do nowego projektu pisarskiego, mężczyzna spędza noc Halloween w cieszącym się złą sławą nawiedzonym domu. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że żyje w swoim własnym horrorze.


Gdzie zobaczę Oni żyją w nas


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Oni żyją w nas” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi They Live Inside Us.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Oni żyją w nas, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Oni żyją w nas zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Oni żyją w nas”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Oni żyją w nas, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Oni żyją w nas – CDA 2020
Oni żyją w nas – CDA 2020
Tytuł oryginału They Live Inside Us
Ocena na IMDb 3.8 602 głosów
Ocena na TMDb 5.8 19 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Carrie – CDA 2013
Wilk ze Snow Hollow – CDA 2020
Wszechstronna dziewczyna – CDA 2016
Szkolna zaraza – CDA 2014
Halloween Returns – CDA 2019
Zabójcza plaża – CDA 2015
Gęsia skórka 2 – CDA 2018
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice – CDA 2012
Pierwszy śnieg – CDA 2017
Traffik – CDA 2018
Z głębi – CDA 2013
Rytuał – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published