What's happening?

Osaczeni – CDA 2015

Osaczeni – CDA 2015

Aug. 26, 2015USA103 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Osaczeni CDA


Jack postanawia zacząć życie od nowa i przenieść się wraz z rodziną do południowo-wschodniej Azji. Następnego dnia po przyjeździe wychodzi z hotelu, żeby kupić gazetę. Odkrywa, że w mieście trwają krwawe zamieszki. Na ulicach prawie nie ma samochodów. Nie działa sprzęt elektroniczny. Co gorsza, rebelianci występują przeciw obcokrajowcom. Zdesperowany Jack musi znaleźć sposób, aby wrócić do hotelu i ochronić bliskich. Pomaga mu w tym pewien Brytyjczyk.


Gdzie zobaczę Osaczeni


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Osaczeni” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi No Escape.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Osaczeni, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Osaczeni zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Osaczeni”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Osaczeni, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Osaczeni – CDA 2015
Osaczeni – CDA 2015
Osaczeni – CDA 2015
Osaczeni – CDA 2015
Osaczeni – CDA 2015
Osaczeni – CDA 2015
Tytuł oryginału No Escape
Ocena na IMDb 6.8 82,953 głosów
Ocena na TMDb 6.9 1,996 głosów

Reżyser

Obsada

Owen Wilson isJack Dwyer
Jack Dwyer
Lake Bell isAnnie Dwyer
Annie Dwyer
Sterling Jerins isLucy Dwyer
Lucy Dwyer
Claire Geare isBeeze Dwyer
Beeze Dwyer
Byron Gibson isHotel Guest #1
Hotel Guest #1
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Policjanci i rasizm – CDA 2019
The Vault – CDA 2021
Po Katastrofie – CDA 2017
The Lords of Salem – CDA 2012
Careful What You Wish For – CDA 2015
Dom Gucci – CDA 2021
Tempus Tormentum – CDA 2018
Śmiertelna paranoja – CDA 2011
Raid 2: Infiltracja – CDA 2014
Tożsamość – CDA 2011
Udręczeni – CDA 2009
Mścicielka – CDA 2016

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published