What's happening?

Osobliwość – CDA 2017

Osobliwość – CDA 2017

Nov. 24, 2017Switzerland92 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Osobliwość CDA


W 2020 Elias Van Dorn szef największej na świecie firmy komputerowej uruchamia swój najważniejszy projekt – superkomputer Kronos, którego zadaniem jest wyeliminowanie przemocy i wojen na świecie. Gdy maszyna łączy się z Internetem, na podstawie analizy danych dochodzi do wniosku, że największym zagrożeniem dla światowego pokoju jest działalność człowieka. W kolejnym kroku Kronos uruchamia procedurę bezwzględnej eliminacji ludzkości. 97 lat później przy życiu pozostaje już tylko niewielka grupka ludzi ścigana przez armię robotów. Dwoje nastolatków – Andrew i Calia – postanawia za wszelką cenę dotrzeć do owianego legendą Nowego Świata, w którym żyje się bez strachu przed robotami. Ale czy ten świat rzeczywiście istnieje? I czy uda im się przeżyć na tyle długo, by go odnaleźć ?


Gdzie zobaczę Osobliwość


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Osobliwość” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2017 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Singularity.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Osobliwość, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Osobliwość zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Osobliwość”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Osobliwość, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Osobliwość – CDA 2017
Osobliwość – CDA 2017
Osobliwość – CDA 2017
Osobliwość – CDA 2017
Osobliwość – CDA 2017
Tytuł oryginału Singularity
Ocena na IMDb 3.6 14,404 głosów
Ocena na TMDb 3.6 150 głosów

Reżyser

Robert Kouba
Reżyser

Obsada

Julian Schaffner isAndrew Davis
Andrew Davis
John Cusack isElias Van Dorne
Elias Van Dorne
Carmen Argenziano isDamien Walsh
Damien Walsh
Eileen Grubba isVeronica Davis
Veronica Davis
David Chrisman isTV Reporter
TV Reporter
Jason Marnocha isMinions (voice)
Minions (voice)
Elaine Loh isReporter
Reporter
Ego Nwodim isAssistant
Assistant
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Superman kontra Elita – CDA 2012
Sonic – CDA 2013
Mad Max: Na drodze gniewu – CDA 2015
Rise of the Mummy – CDA 2021
Wonder Woman – CDA 2009
Books of Blood – CDA 2020
Batman: Hush – CDA 2019
1000 lat po Ziemi – CDA 2013
センコロール – CDA 2009
Riddick – CDA 2013
Dune Drifter – CDA 2020
Więzień Labiryntu: Lek na Śmierć – CDA 2018

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published