What's happening?

Padlina – CDA 2020

Padlina – CDA 2020

Oct. 22, 2020Finland86 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Padlina CDA


Na Ziemi zniszczonej w katastrofie nuklearnej jedzenie to luksus dostępny nielicznym. Leonora (Gitte Witt), Jacob (Thomas Gullestad) i ich córka Alice (Tuva Olivia Remman) do nich nie należą, więc śmierć zagląda im już w oczy. Pewnego dnia miejscowy hotel zaprasza jednak ocalałych na sztukę teatralną połączoną z darmowym posiłkiem. Pozbawiona wyboru rodzina korzysta z propozycji, a dyrektor Mathias (Thorbjorn Harr) obwieszcza, że sceną przedstawienia będzie cały hotel. Widzowie otrzymują tylko maski, które odróżniają ich od aktorów. Przedstawienie szybko przybiera jednak mroczny obrót, gdy goście zaczynają ginąć. Granica między rzeczywistością a sztuką szybko się zaciera, ale gdy Alice znika na oczach Leo i Jacoba nikt nie ma już wątpliwości – hotel Mathiasa to miejsce z piekła rodem.


Gdzie zobaczę Padlina


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Padlina” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Kadaver.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Padlina, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Padlina zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Padlina”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Padlina, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Padlina – CDA 2020
Tytuł oryginału Kadaver
Ocena na IMDb 5.1 8,680 głosów
Ocena na TMDb 5.6 403 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

A Mouthful of Air – CDA 2021
Więzień Labiryntu: Lek na Śmierć – CDA 2018
Mistrz – CDA 2012
Cudzoziemiec – CDA 2017
Notatnik śmierci – CDA 2017
Replikanci – CDA 2018
Birdman – CDA 2014
Operacja Anthropoid – CDA 2016
Zbaw Nas Ode Złego – CDA 2014
Gra o Wszystko – CDA 2017
Death Race: Anarchia – CDA 2018
Space Sweepers – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published