What's happening?

Plan ucieczki – CDA 2013

Plan ucieczki – CDA 2013

Stworzył więzienie z którego nie da się uciec. Teraz do niego trafił.Oct. 09, 2013USA115 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Plan ucieczki CDA


Ray Breslin (Sylvester Stallone) jest wybitnym specjalistą w dziedzinie zabezpieczeń. Poświęcił życie projektowaniu zakładów karnych, by stworzyć taki, z którego nie da się zbiec. Nie spodziewał się, że pewnego dnia los wystawi go na niezwykłą próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wpakował go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika. Wybór pada na współtowarzysza niedoli, Emila (Arnold Schwarzenegger).


Gdzie zobaczę Plan ucieczki


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Plan ucieczki” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Escape Plan.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Plan ucieczki, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Plan ucieczki zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Plan ucieczki”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Plan ucieczki, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Plan ucieczki – CDA 2013
Plan ucieczki – CDA 2013
Plan ucieczki – CDA 2013
Plan ucieczki – CDA 2013
Tytuł oryginału Escape Plan
Ocena na IMDb 6.7 235,475 głosów
Ocena na TMDb 6.7 4,057 głosów

Reżyser

Obsada

Arnold Schwarzenegger isEmil Rottmayer
Emil Rottmayer
Jim Caviezel isWillard Hobbes
Willard Hobbes
Sam Neill isDr. Kyrie
Dr. Kyrie
Vincent D'Onofrio isLester Clark
Lester Clark
Amy Ryan isAbigail Ross
Abigail Ross
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Zombiebobry – CDA 2014
Joker – CDA 2019
Kick-Ass – CDA 2010
Stalked by My Neighbor – CDA 2015
Drive – CDA 2011
Klucz do Wieczności – CDA 2015
Bracia Oodie – CDA 2012
RED – CDA 2010
Rampage: Dzika furia – CDA 2018
Avengers: Koniec gry – CDA 2019
Ci, którzy życzą mi śmierci – CDA 2021
Sierota – CDA 2009

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published