What's happening?

Polowanie – CDA 2020

Polowanie – CDA 2020

Mar. 11, 2020USA90 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Polowanie CDA


Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu. Tym celem jest tytułowe polowanie. W cieniu internetowej teorii spiskowej grupa wybrańców gromadzi się w oddalonym domostwie, aby polować na zwykłych ludzi w ramach… sportu. Ale wybrańcy nie wiedzą, że jedna z tych, na których będą polować zna tę grę lepiej niż oni. Sytuacja się zmienia, a role odwracają. Pozbywając się kolejnych osób, Crystal dociera do tajemniczej kobiety (Hilary Swank), która stoi w samym centrum tej przerażającej gry.


Gdzie zobaczę Polowanie


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Polowanie” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Hunt.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Polowanie, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Polowanie zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Polowanie”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Polowanie, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Polowanie – CDA 2020
Tytuł oryginału The Hunt
Ocena na IMDb 6.5 90,606 głosów
Ocena na TMDb 6.7 2,016 głosów

Reżyser

Craig Zobel
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Srpski film – CDA 2010
Agentka – CDA 2015
Do Utraty Sił – CDA 2015
Blame! – CDA 2017
Zanim odejdę – CDA 2017
Klątwa Chucky – CDA 2013
Elita złodziei – CDA 2021
Antrum – CDA 2019
Tyler Rake: Ocalenie – CDA 2020
Winchester. Dom duchów – CDA 2018
Doktor Sen – CDA 2019
Efekt hipnozy – CDA 2021

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published