What's happening?

Polowanie na drużbów – CDA 2015

Polowanie na drużbów – CDA 2015

Jimmy jest najlepszym przyjacielem... jakiego można kupić za pieniądze.Jan. 16, 2015USA101 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Polowanie na drużbów CDA


Jimmy Callahan (Kevin Hart) był już ortodoksyjnym Żydem, mężczyzną z wyższych sfer i szanowanym biznesmenem. Zawsze podczas uroczystości ślubnych. Przede wszystkim jednak jest prawdziwym przyjacielem. Wszystkich. Wszystkich, którzy mu za to zapłacą. Prowadzi nawet firmę, która świadczy takie usługi. Trafiają do niego największe społeczne wyrzutki, ale i niemający czasu na przyjaźń bogacze. Trafia do niego także Doug Harris (Josh Gad), który jest zakochany, radosny i szczęśliwy. Ma u boku wymarzoną narzeczoną (Kaley Cuoco-Sweeting) i problem, a właściwie siedem problemów. Za dwa tygodnie ślub, a on nie ma drużby, a potrzebuje ich siedmiu. Odmówili mu wszyscy. O pomoc zwraca się do Callahana. Ale za kupionych przyjaciół płaci się podwójnie.


Gdzie zobaczę Polowanie na drużbów


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Polowanie na drużbów” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Wedding Ringer.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Polowanie na drużbów, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Polowanie na drużbów zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Polowanie na drużbów”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Polowanie na drużbów, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Polowanie na drużbów – CDA 2015
Polowanie na drużbów – CDA 2015
Polowanie na drużbów – CDA 2015
Polowanie na drużbów – CDA 2015
Tytuł oryginału The Wedding Ringer
Ocena na IMDb 6.6 73,591 głosów
Ocena na TMDb 6.5 1,293 głosów

Reżyser

Obsada

Kevin Hart isJimmy Callahan / Bic
Jimmy Callahan / Bic
Josh Gad isDoug Harris
Doug Harris
Kaley Cuoco isGretchen Palmer
Gretchen Palmer
Affion Crockett isReggie / DrysDale
Reggie / DrysDale
Olivia Thirlby isAlison Palmer
Alison Palmer
Jorge Garcia isLurch / Garvey
Lurch / Garvey
Dan Gill isBronstein / Dickerson
Bronstein / Dickerson
Corey Holcomb isOtis / Alzado
Otis / Alzado
Ken Howard isEd Palmer
Ed Palmer
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci – CDA 2020
Młodzi Tytani: Akcja! Film – CDA 2018
Kapitan Majtas: Megaodjazdka – CDA 2020
Nowszy model – CDA 2009
Akademia wampirów – CDA 2014
Szefowie wrogowie – CDA 2011
Listy do Julii – CDA 2010
Hotel Transylwania 2 – CDA 2015
Kobieta na skraju dojrzałości – CDA 2011
Jackass: Bezwstydny dziadek – CDA 2013
Legalne blondynki – CDA 2009
Seksualne kroniki francuskiej rodziny – CDA 2012

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published