What's happening?

Projekt Lazarus – CDA 2015

Projekt Lazarus – CDA 2015

Nie igraj ze śmiercią.Jan. 29, 2015USA83 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Projekt Lazarus CDA


Grupa studentów przeprowadza eksperyment na martwym psie, starając się przywrócić go do życia. Gdy odkrywają sposób na ożywianie zmarłych i pragną ogłosić to światu, ich dziekan zamyka projekt i konfiskuje wszelkie materiały. Oburzeni uczniowie postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i powrócić do badań. W trakcie pracy dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie Zoe (Olivia Wilde). Pozostali decydują się wskrzesić koleżankę w ten sam sposób, w jaki ożywili psa. Nie wiedzą jednak, jakie niesie to ze sobą konsekwencje…


Gdzie zobaczę Projekt Lazarus


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Projekt Lazarus” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Lazarus Effect.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Projekt Lazarus, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Projekt Lazarus zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Projekt Lazarus”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Projekt Lazarus, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Projekt Lazarus – CDA 2015
Tytuł oryginału The Lazarus Effect
Ocena na IMDb 5.2 42,279 głosów
Ocena na TMDb 5.3 1,126 głosów

Reżyser

David Gelb
Reżyser

Obsada

Olivia Wilde isZoe McConnell
Zoe McConnell
Mark Duplass isFrank Walton
Frank Walton
Ray Wise isMr. Wallace
Mr. Wallace
Amy Aquino isPresident Dalley
President Dalley
Bruno Gunn isFireman
Fireman
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Po wypadku – CDA 2012
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj – CDA 2015
Slender Man – CDA 2018
Assassination Nation – CDA 2018
Blade Runner 2049 – CDA 2017
Tempus Tormentum – CDA 2018
Enola Holmes – CDA 2020
Lucy – CDA 2014
Survival of the Dead – CDA 2010
Król wojowników – CDA 2010
Lake Placid: Dziedzictwo – CDA 2018
Odmieńcy – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published