What's happening?

Rogue Hostage – CDA 2021

Rogue Hostage – CDA 2021

Uwolnij zakładników. Albo wszyscy umrą.Jun. 11, 2021Unknown94 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Rogue Hostage CDA


Kyle Snowden, samotny ojciec i były marine, ma problemy z powrotem do normalnego życia z powodu zespołu stresu pourazowego. Nie będzie mu jednak dane odpocząć. Kyle będzie musiał walczyć z czasem i terrorystami, którzy uwięzili klientów sklepu jego ojczyma. Przywódcą złych jest wojowniczy maniak Eagan Raize, który pragnie brutalnej zemsty na ojczymie Kyle’a – kongresmanie Samie Nelsonie (John Malkovich). Kyle musi najpierw wygrać walkę z samym sobą, aby móc uratować swoją rodzinę, bowiem jednym z zakładników jest także jego córka oraz wszystkich innych przetrzymywanych wbrew swojej woli.


Gdzie zobaczę Rogue Hostage


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Rogue Hostage” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2021 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Rogue Hostage.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Rogue Hostage, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Rogue Hostage zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Rogue Hostage”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Rogue Hostage, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Rogue Hostage – CDA 2021
Rogue Hostage – CDA 2021
Rogue Hostage – CDA 2021
Rogue Hostage – CDA 2021
Rogue Hostage – CDA 2021
Tytuł oryginału Rogue Hostage
Ocena na TMDb 6.5 96 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Final: The Rapture – CDA 2013
Eskadra: 'Czerwone Ogony' – CDA 2012
Na skraju jutra – CDA 2014
Kingsman: Złoty Krąg – CDA 2017
Upiorne opowieści po zmroku – CDA 2019
Ben 10 Generator Rex Heroes United – CDA 2011
Czerwona jaskółka – CDA 2018
Transformers: Wiek Zagłady – CDA 2014
Sinaliento – CDA 2021
Wielki kierowca – CDA 2014
Annabelle: Narodziny zła – CDA 2017
Intruzi – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published