What's happening?

Ryzykowny Układ – CDA 2015

Ryzykowny Układ – CDA 2015

Nov. 20, 2015USA94 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Ryzykowny Układ CDA


Czterech młodych mężczyzn, którzy spotykają się na pogrzebie kolegi z klasy, zaczyna wspólny biznes. Jeden z nich przekonuje pozostałych, że interes jest pewny i inwestycja się zwróci. Jednak wkrótce biznes okazuje się bardzo ryzykowny i wspólnicy nie tylko nie stają się milionerami, ale tracą włożone pieniądze. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy mafiosi zaczynają upominać się o swoje pieniądze od jednego z mężczyzn, który wcześniej zaciągnął u nich dług.


Gdzie zobaczę Ryzykowny Układ


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ryzykowny Układ” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2015 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Criminal Activities.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ryzykowny Układ, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ryzykowny Układ zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ryzykowny Układ”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ryzykowny Układ, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ryzykowny Układ – CDA 2015
Tytuł oryginału Criminal Activities
Ocena na IMDb 5.8 8,743 głosów
Ocena na TMDb 5.9 241 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Wyjście z tunelu – CDA 2016
Zbaw Nas Ode Złego – CDA 2014
Jonah Hex – CDA 2010
Frozen – CDA 2010
Rurōni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen – CDA 2014
Immortals. Bogowie i herosi – CDA 2011
Szepty – CDA 2011
手塚治虫のブッダ -赤い砂漠よ!美しく- – CDA 2011
03:34 Terremoto en Chile – CDA 2011
Zielona strefa – CDA 2010
Wybawiciel – CDA 2014
Potrójne Zagrożenie – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published