What's happening?

Samson – CDA 2018

Samson – CDA 2018

Feb. 16, 2018USA110 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Oglądaj film Samson CDA


Film „Samson” to epicka, nasycona akcją opowieść o biblijnym superbohaterze z niezwykłym darem siły, mającym niegdyś pomścić swój lud za lata narzuconej mu niewoli. Zgodnie z pradawną przepowiednią niegdyś na świat przyjdzie dziecko, które dorośnie i powstanie przeciwko Filistynom, przywracając Izraelitom wolność. Wydarzenia tego wyczekiwał ugniatany lud od dziesięcioleci. Na przestrzeni tego czasu Żydzi byli zmuszani znosić ciemiężców, pozostając bezsilnymi niewolnikami. Tymczasem wśród nich dorósł pewien młody Hebrajczyk imieniem Samson, od dzieciństwa posiadający nadludzką siłę, o której słuchy doszły nawet do Filistynów. Zgodnie ze słowem biblijnym to właśnie Samson obdarzony został przez Boga nadludzką siłą, aby wyzwolić swój lud z niewoli.


Gdzie zobaczę Samson


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Samson” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Samson.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Samson, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Samson zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Samson”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Samson, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Samson – CDA 2018
Samson – CDA 2018
Samson – CDA 2018
Samson – CDA 2018
Samson – CDA 2018
Tytuł oryginału Samson
Ocena na IMDb 4.5 4,424 głosów
Ocena na TMDb 5.8 177 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Wysoka fala – CDA 2012
Azyl – CDA 2017
Gantz – CDA 2010
I’m in Love with a Church Girl – CDA 2013
Dorian Gray – CDA 2009
Bezwstydny Mortdecai – CDA 2015
Superman/Batman: Wrogowie publiczni – CDA 2009
Alicja w krainie czarów – CDA 2010
Lake Placid: Dziedzictwo – CDA 2018
Blame! – CDA 2017
Urodzony zwycięzca 2 – CDA 2014
Bruna Surfistinha – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published