What's happening?

Słowik – CDA 2018

Słowik – CDA 2018

Sep. 23, 2018Australia136 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Słowik CDA


Rok 1825, Ziemia van Diemena, która kilka dekad później zostanie przemianowana na Tasmanię, wybrzmiewa cierpieniem zarówno masowo mordowanych aborygenów, jak i zsyłanych na wyspę Brytyjczyków gorszego sortu. Irlandka Clare odsłużyła swoją karę i chciałaby wrócić do rodziny, ale jest traktowana przez męskich białych kolonizatorów jak połączenie obiektu seksualnego oraz worka mięsa. Pewnego dnia czara goryczy się przelewa i zdesperowana kobieta wyrusza śladem sadystycznego oficera, by zemścić się choć częściowo za piekło, do którego ją zaciągnął. Kobieta wynajmuje w tym celu lokalnego przewodnika Billy’ego, którego rodzina została wymordowana przez kolonistów. Z początku traktuje go z nieufnością, a nawet rasizmem, ale gdy przemierzają razem tasmańską dzicz, Clare uczy się szanować swego kompana i zauważać w nim to, czego nie chcieli biali zabójcy. Oboje wiedzą, że krwawa vendetta nie przywróci im ani ich bliskich, ani radości z życia, ale weszli już na drogę, z której nie ma powrotu.


Gdzie zobaczę Słowik


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Słowik” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Nightingale.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Słowik, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Słowik zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Słowik”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Słowik, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Słowik – CDA 2018
Słowik – CDA 2018
Słowik – CDA 2018
Słowik – CDA 2018
Słowik – CDA 2018
Słowik – CDA 2018
Słowik – CDA 2018
Słowik – CDA 2018
Tytuł oryginału The Nightingale
Ocena na IMDb 7.3 25,362 głosów
Ocena na TMDb 7.2 326 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Nazywam się Khan – CDA 2010
Płacząca kobieta – CDA 2020
Rurôni Kenshin – CDA 2012
Mechanik: Konfrontacja – CDA 2016
アナザー – CDA 2012
Chętni na kasę – CDA 2010
Kod Nieśmiertelności – CDA 2011
Włoskie wakacje – CDA 2020
Amor y frijoles – CDA 2009
The Lords of Salem – CDA 2012
21 mostów – CDA 2019
Kult laleczki Chucky – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published