What's happening?

Układ – CDA 2013

Układ – CDA 2013

Śledzą twój każdy ruch.Aug. 28, 2013United Kingdom96 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Układ CDA


Ceniona adwokat Claudia Simmons-Howe (Rebecca Hall) zostaje jednym z obrońców Farroukha Erdogana (Denis Moschitto), oskarżonego o zamach terrorystyczny w centrum Londynu. Tylko ona ma prawo zapoznać się ze zgromadzonymi w tej sprawie dowodami posiadającymi najwyższą klauzulę tajności. A uzyskaną w ten sposób wiedzą nie może podzielić się z oskarżonym i jego prawnikami. Gdy główny obrońca Erdogana w przeddzień rozpoczęcia procesu niespodziewanie umiera, sprawę przejmuje były kochanek Claudii, Martin Rose (Eric Bana). Wspólnie odkrywają, że cały proces jest częścią precyzyjnie zaplanowanego spisku, a im grozi poważne niebezpieczeństwo. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Układ


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Układ” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2013 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Closed Circuit.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Układ, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Układ zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Układ”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Układ, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Układ – CDA 2013
Układ – CDA 2013
Układ – CDA 2013
Układ – CDA 2013
Tytuł oryginału Closed Circuit
Ocena na IMDb 6.2 22,216 głosów
Ocena na TMDb 5.9 344 głosów

Reżyser

John Crowley
Reżyser

Obsada

Eric Bana isMartin Rose
Martin Rose
Rebecca Hall isClaudia Simmons-Howe
Claudia Simmons-Howe
Jim Broadbent isAttorney General
Attorney General
Kenneth Cranham isCameron Fischer
Cameron Fischer
Julia Stiles isJoanna Reece
Joanna Reece
Riz Ahmed isNazrul Sharma
Nazrul Sharma
Denis Moschitto isFarroukh Erdogan
Farroukh Erdogan
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Szalona noc – CDA 2011
Bracia Oodie – CDA 2012
O wszystko zadbam – CDA 2021
Gdzie mieszkają dzikie stwory – CDA 2009
Step Up 3 – CDA 2010
Jestem najlepsza. Ja, Tonya – CDA 2017
Rogi – CDA 2013
Silenced – CDA 2011
Sully – CDA 2016
Annabelle wraca do domu – CDA 2019
Mariposa – CDA 2020
Wizyta – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published