What's happening?

Węzeł śmierci – CDA 2018

Węzeł śmierci – CDA 2018

Nov. 16, 2018USA109 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Węzeł śmierci CDA


Tyler (Charlie Plummer) jest skautem, ministrantem oraz oddanym synem jednego z najbardziej szanowanych obywateli spokojnego miasteczka w Kentucky. Na pozór sielska okolica skrywa jednak niewyjaśnioną zagadkę sprzed dekady. Doszło wówczas do dziesięciu morderstw kobiet, które przed śmiercią brutalnie torturowano. Pewnego dnia świat Tylera zaczyna się walić, gdy trafia on na niepokojące znalezisko w rzeczach swojego ojca. Chłopak musi zmierzyć się z mroczną tajemnicą z przeszłości.


Gdzie zobaczę Węzeł śmierci


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Węzeł śmierci” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Clovehitch Killer.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Węzeł śmierci, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Węzeł śmierci zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Węzeł śmierci”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Węzeł śmierci, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Węzeł śmierci – CDA 2018
Tytuł oryginału The Clovehitch Killer
Ocena na IMDb 6.6 22,881 głosów
Ocena na TMDb 6.4 383 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Pierwszy raz – CDA 2012
Four Good Days – CDA 2021
La Fonte des neiges – CDA 2009
Zmierzch: Przed świtem. Część 2 – CDA 2012
Kronika – CDA 2012
Do Utraty Sił – CDA 2015
SuperFly – CDA 2018
Pościg we mgle – CDA 2009
Naruto Bersyukur – CDA 2010
Rogi – CDA 2013
Prawda czy wyzwanie ? – CDA 2018
Tropiciele Mogił – CDA 2011

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published