What's happening?

Włoskie wakacje – CDA 2020

Włoskie wakacje – CDA 2020

Aug. 06, 2020Italy94 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Oglądaj film Włoskie wakacje CDA


Londyński artysta wraca do Włoch ze swoim synem Jackiem, aby szybko sprzedać dom, który odziedziczyli po zmarłej żonie i matce. Nie spodziewają się, że wspaniała niegdyś willa będzie w ruinie. Nie potrafią zrobić remontu i zaczynają się kłócić. Robert w końcu szuka pomocy u barwnych mieszkańców okolicy. Jego zainteresowanie wzbudza dawna znajoma, która zajmuje się nieruchomościami. Jack zakochuje się z Natalii, która przywraca spokój ciała i ducha włoskimi przysmakami.


Gdzie zobaczę Włoskie wakacje


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Włoskie wakacje” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2020 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Made in Italy.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Włoskie wakacje, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Włoskie wakacje zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Włoskie wakacje”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Włoskie wakacje, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Włoskie wakacje – CDA 2020
Włoskie wakacje – CDA 2020
Włoskie wakacje – CDA 2020
Włoskie wakacje – CDA 2020
Włoskie wakacje – CDA 2020
Tytuł oryginału Made in Italy
Ocena na IMDb 5.9 6,826 głosów
Ocena na TMDb 6 153 głosów
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Moja wielka grecka wycieczka – CDA 2009
Cristiano de la Secreta – CDA 2009
Idy marcowe – CDA 2011
Un rescate de huevitos – CDA 2021
Mistrz – CDA 2012
Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig – CDA 2016
Wampirzyce – CDA 2012
Pirania 3DD – CDA 2012
Carrie – CDA 2013
13 Minut – CDA 2021
Pitch Perfect 3 – CDA 2017
Zegar czarnoksiężnika – CDA 2018

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published