What's happening?

Wrota Bohaterów – CDA 2016

Wrota Bohaterów – CDA 2016

Nov. 18, 2016Canada108 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Wrota Bohaterów CDA


Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Wciela się tam w postać Czarnego Rycerza, który ratuje dawne Imperium przed zakusami złowrogich sił. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Jego śladami rusza jednak potężny mściciel, który podejrzewa, że chłopak może być legendarnym wojownikiem. Jack musi odnaleźć w sobie siłę Czarnego Rycerza, który do tej pory był tylko postacią, w którą wcielał się w grze. Zbliża się decydujące starcie!


Gdzie zobaczę Wrota Bohaterów


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Wrota Bohaterów” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Warriors Gate.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Wrota Bohaterów, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Wrota Bohaterów zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Wrota Bohaterów”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Wrota Bohaterów, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Wrota Bohaterów – CDA 2016
Tytuł oryginału The Warriors Gate
Ocena na IMDb 5.4 4,876 głosów
Ocena na TMDb 6.7 264 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Księga Ocalenia – CDA 2010
Walka o przetrwanie – CDA 2014
Greenland – CDA 2020
Prezent Nocnej Furii – CDA 2011
Kontrabanda – CDA 2012
Anomalia – CDA 2014
サカサマのパテマ – CDA 2013
13 dzielnica – Ultimatum – CDA 2009
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw – CDA 2019
La Leyenda de las Momias de Guanajuato – CDA 2014
Zielona strefa – CDA 2010
O czym marzą zwierzęta – CDA 2020

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published