What's happening?

Anomalia – CDA 2014

Anomalia – CDA 2014

Ma zaledwie 9 minut i 47 sekund, by odkryć prawdę.Jun. 19, 2014United Kingdom97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Oglądaj film Anomalia CDA


Film opowiada o weteranie wojennym, który z niewiadomych mu przyczyn budzi się nagle w bagażniku czyjegoś auta. Po chwili dostrzega on, iż nie jest jedynym porwanym, tuż obok niego znajduje się podobnie uprowadzony; bezbronny chłopiec. Żołnierz za niespełna 10 minut znów straci przytomność. Chwile ,które mu pozostały muszą wystarczyć na zrozumienie sytuacji… Być może właśnie od tego zależeć będzie życie wielu osób…


Gdzie zobaczę Anomalia


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Anomalia” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Anomaly.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Anomalia, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Anomalia zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Anomalia”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Anomalia, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Anomalia – CDA 2014
Anomalia – CDA 2014
Tytuł oryginału The Anomaly
Ocena na IMDb 4.7 7,493 głosów
Ocena na TMDb 4.9 268 głosów

Reżyser

Noel Clarke
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Morderca Mistrzów – CDA 2014
Mściciel – CDA 2018
Demony – CDA 2012
Hobbit: Niezwykła Podróż – CDA 2012
Imperium Robotów. Bunt Człowieka – CDA 2015
Lego® Batman: Film – CDA 2017
The Wall – CDA 2017
The Tax Collector – CDA 2020
Crystal Skulls – CDA 2014
Agentka – CDA 2015
The Vault – CDA 2021
Dom – CDA 2015

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published