What's happening?

Bez Litości – CDA 2014

Bez Litości – CDA 2014

Każdy zasługuje na sprawiedliwość.Sep. 24, 2014USA132 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Bez Litości CDA


W filmie „Bez Litości” Denzel Washington gra McCalla, człowieka, który odciął się od tajemniczej przeszłości, by rozpocząć nowe, spokojne życie. Ale kiedy spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę, zmuszoną do współpracy przez niebezpiecznych rosyjskich gangsterów, nie może pozostać bezczynny – musi jej pomóc. Uzbrojony w pewne umiejętności, które pozwalają mu zemścić się na każdym, kto jest okrutny wobec bezbronnych ludzi, McCall rezygnuje z narzuconej sobie izolacji, by zaprowadzić sprawiedliwość. [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Bez Litości


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Bez Litości” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2014 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi The Equalizer.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Bez Litości, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Bez Litości zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Bez Litości”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Bez Litości, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Bez Litości – CDA 2014
Tytuł oryginału The Equalizer
Ocena na IMDb 7.2 352,210 głosów
Ocena na TMDb 7.2 6,851 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Urok – CDA 2020
Batman Ninja – CDA 2018
Niepamięć – CDA 2013
Jako w piekle tak i na ziemi – CDA 2014
Mechanik: Konfrontacja – CDA 2016
Prawda czy wyzwanie ? – CDA 2018
Mulan – CDA 2009
Transformers: Ostatni Rycerz – CDA 2017
Smak zemsty. Peppermint – CDA 2018
Narco Sub – CDA 2021
Poltergeist – CDA 2015
Intersect – CDA 2020

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published