What's happening?

Ciche Miejsce – CDA 2018

Ciche Miejsce – CDA 2018

Jeśli cię usłyszą, to na ciebie zapolują.Apr. 03, 2018USA90 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Oglądaj film Ciche Miejsce CDA


„WSTRZĄSAJĄCY, ELEKTRYZUJĄCY” thriller, o rodzinie, która zmuszona jest wieść życie w całkowitej ciszy, by uniknąć ataku tajemniczych, krwiożerczych stworzeń. Zdając sobie sprawę, że każdy, nawet najlżejszy dźwięk, szept, odgłos kroków może sprowadzić na nich śmierć, Evelyn (Emily Blunt) i Lee (John Krasinski) starają się za wszelką cenę ochronić swe dzieci i znaleźć sposób na pokonanie potworów. Thriller „Ciche Miejsce” okrzyknięty przez krytyków jako „REWELACYJNY, TRZYMAJĄCY W NIEUSTANNYM NAPIĘCIU” i „PRZYSPIESZAJĄCY BICIE SERCA” to film roku, który po prostu trzeba zobaczyć. [opis dystrybutora Blu-ray]


Gdzie zobaczę Ciche Miejsce


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Ciche Miejsce” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2018 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi A Quiet Place.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Ciche Miejsce, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Ciche Miejsce zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Ciche Miejsce”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Ciche Miejsce, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Ciche Miejsce – CDA 2018
Tytuł oryginału A Quiet Place
Ocena na IMDb 7.5 483,747 głosów
Ocena na TMDb 7.4 10,846 głosów

Reżyser

Obsada

Emily Blunt isEvelyn Abbott
Evelyn Abbott
John Krasinski isLee Abbott
Lee Abbott
Millicent Simmonds isRegan Abbott
Regan Abbott
Noah Jupe isMarcus Abbott
Marcus Abbott
Cade Woodward isBeau Abbott
Beau Abbott
Leon Russom isMan in the Woods
Man in the Woods
Rhoda Pell isOld Man's Dead Wife (uncredited)
Old Man's Dead Wife (uncredited)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Układ – CDA 2013
Kolor z przestworzy – CDA 2020
El Gringo – CDA 2012
Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie – CDA 2011
Psy – CDA 2017
Sprzymierzeni – CDA 2016
Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko – CDA 2021
Druga twarz – CDA 2011
Geniusze – CDA 2021
Books of Blood – CDA 2020
I Love You Phillip Morris – CDA 2009
Pieles – CDA 2017

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published