What's happening?

Cuda z Nieba – CDA 2016

Cuda z Nieba – CDA 2016

Jak wytłumaczyć niewytłumaczalne?Mar. 17, 2016USA117 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądaj film Cuda z Nieba CDA


Film oparty na prawdziwej historii Annabel Beam, dziewczynki, która za życia odwiedziła Niebo. Narratorką opowieści jest jej matka Christy Beam (Jennifer Garner). Annabel (Kylie Rogers) większość dzieciństwa spędziła w szpitalach, przykuta do łóżka przez rzadką chorobę, która nie dawała jej szans na normalne życie. Kiedy poczuła się na tyle dobrze, by móc wyjść na zewnątrz i pobawić się z siostrami, zdarzył się wypadek, który mógł kosztować ją życie… Annabel wpadła do środka wielkiego, spróchniałego drzewa. Znaleziono ją nieprzytomną. I kiedy wszyscy, łącznie z lekarzami, byli przygotowani na śmierć dziewczynki, ta obudziła się i opowiedziała niezwykłą historię o tym, jak spotkała Jezusa. Niejako na potwierdzenie tych słów, lekarze stwierdzili, że jej dotychczasowa choroba cofnęła się… [opis dystrybutora dvd]


Gdzie zobaczę Cuda z Nieba


Skorzystaj z serwisu GT-VOD i oglądaj wybrany „Cuda z Nieba” oraz inne ulubione filmy i seriale bez wychodzenia z domu. Kiedy chcesz, o dowolnej porze dnia i tygodnia, oraz w formie, jaka jest dla Ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że Serwis GT jest dostępny na urządzeniach mobilnych oraz desktop. Film który chcesz zobaczyć, został wyprodukowany w 2016 roku. Jego oryginalny tytuł brzmi Miracles from Heaven.

Zastanawiasz się gdzie zobaczę Cuda z Nieba, uruchom nasz player i automatycznie rozpocznie się odtwarzanie produkcji dostępnej w konkretnym serwisie streamingowym. Do poprawnego działania jest wymagane założenie konta w serwisie. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie aby kontynuować odtwarzanie filmu. W razie problemów skontaktuj się z nami.

Cały film Cuda z Nieba zalukaj

Każdy z nas uwielbia spędzać czas, oglądając ulubione tytuły jak “Cuda z Nieba”. Zastanawiasz się gdzie zobaczysz powyższy film? To bardzo proste! Istnieje wiele serwisów udostępniających produkcje filmowe jak np. CDA, Zalukaj, Netflix, HBO itp. Weryfikacja dostępności danego filmu jest uciążliwa, dlatego używając naszego narzędzia, możesz szybko odszukać wybrane dzieło i obejrzeć film, który Cię interesuje.

Odwiedzaj naszą platformę i oglądaj co chcesz i kiedy chcesz. Całe filmy oraz seriale, dzięki którym zabijesz nudne wieczory i popołudnia. Odszukaj film np. Cuda z Nieba, który umili Ci czas i zaspokoi Twoją potrzebę codziennej rozrywki. Strona umożliwia oglądanie całych filmów w dowolnych proporcjach ekranu, oraz w jakości HD, full-hd oraz 4k . Załóż konto aby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw serwisu, oraz uzyskać możliwość do zmiany jakości oraz komentowania, oceniania i dodawania produkcji do ulubionych.

Cuda z Nieba – CDA 2016
Cuda z Nieba – CDA 2016
Cuda z Nieba – CDA 2016
Cuda z Nieba – CDA 2016
Cuda z Nieba – CDA 2016
Tytuł oryginału Miracles from Heaven
Ocena na IMDb 7.1 24,045 głosów
Ocena na TMDb 7.4 910 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Duna – CDA 2018
Trzy kroki od siebie – CDA 2019
Dedicada a mi ex – CDA 2019
Węzeł śmierci – CDA 2018
The Tax Collector – CDA 2020
Sprzymierzeni – CDA 2016
Climax – CDA 2018
Blood and Bone – CDA 2009
Sing – CDA 2016
Maria Magdalena – CDA 2018
Królowie lata – CDA 2013
After We Leave – CDA 2019

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published